spor mevzuatı Türkiye Futbol Federasyonu

TFF’den Kaynak Kullandırma Başvuru Duyurusu

Türkiye Futbol Federasyonu, Kaynak Kullandırma Talimatı uyarınca bir duyuru yayınladı:

Türkiye Futbol Federasyonu’nun futbolun geliştirilmesi amacıyla futbol kulüpleri ile futbol ile ilgili kurum ve kuruluşların altyapı, tesis, eğitim ve futbol gelişim projeleri için mali yardım düzenleyen Kaynak Kullandırma Talimatı gereğince, kulüplerimizin ve ilgili kurum/kuruluşların 2016-2017 sezonunda mali yardımdan yararlanabilmesi için başvuru süresi 1 Nisan 2016’da sona erecektir.

Kaynak Kullandırma Talimatının 6. Maddesi 1. fıkrasında belirtilen esaslara uygun olarak hazırlanmış başvuru dosyasının, (dosya sahibinin daha önceki sezonda başvuru yapmış olması, tahsis verilmiş ya da verilmemiş olması durumunda dahi) 2016-2017 sezonu için yeniden hazırlanarak tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Kaynak Kullandırma Talimatının 4. Maddesi 5. fıkrası gereğince 01.04.2016 tarihinden sonra yapılacak başvurular, 2016-2017 sezonunda değerlendirmeye alınmayacak olup, 2017-2018 sezonunda değerlendirmeye alınmak üzere bekletilecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

Kaynak Kullandırma Talimatı için bkz. http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/TALIMATLAR/Kaynak_Kullandirma_Talimati_20_07_2009.pdf

Yorumunuzu Paylaşın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: